אוסטריה

שיתוף:

הקדמה

בקיץ 2011 יצאה משפחת כורם,נטע יוחאי ויעלה ,הקטנה לחופשת קיץ באוסטריה . את היעד בחרנו בזכות הטיסה קצרה וההבטחה להרבה טבע, נופים, אוכל טוב ומנוחה.

אין  ספק שאוסטריה היא מקום מדהים לחופשה משפחתית בו תשתית תיירותית מצויינת, נוף ירוק ומקסים ומאות אטרקציות מסוגים שונים. אנחנו הספקנו להנות רק מחלק קטן בלבד מכל השפע הזה ובהחלט חזרנו הביתה עם טעם של עוד.... 

ההכנות לטיול

משך הטיול היה כ-12 ימים, ההתחלה בוינה והסיום במינכן. לתכנון הטיול נעזרנו במקורות מידע שונים וביניהם אתר למטייל, בספר וינה של שיחור  ובעיקר בספר טיולי כוכב למשפחות באוסטריה שכתבה סיגלית בר. העבודה שהיה איתנו ספר מפורט אפשרה לא לתכנן יותר מדי בבית ולבחור מדי יום את האתרים בהם אנו רוצים לבקר. יש לציין כי כמעט בכל עיירה ישנו משרד הנותן שירות מידע לתיירים (Information office) ובו שפע של מפות והסברים נוספים.

לתכנון הלינה נעזרנו בנוסף למקורות שצויינו גם באתר "חופשה בחוות" אשר בו ניתן למצוא חוות אירוח (די דומה לצימרים ארץ), שם מקומות הלינה מדורגים ע"י 1 עד 4 פרחים (כאשר  רכיב משמעותי בדירוג  הוא כמות החיות בחווה  - יותר חיות יותר פרחים ...) וכן ב www.booking.com שנותן סקירה טובה (גם בעברית) של רוב המלונות. ניתן לומר שבכל מקומות הלינה (כ-5) נהננו מאוד. בכל  אתר  לנו 2-4 לילות וממנו יצאנו  לטיולי כוכב באזור.

אתם מוזמנים להנות מהטיול יחד איתנו בעזרת שיטוט ברשומות המסע השונות שמופיעות בצד ימין.

נטע יוחאי ויעלה

רשומות הטיול

מפת אזור הטיול עם הרשומות עליה

תגובות